Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Uwaga. Możliwość zdalnego wykupienia Licencji na połów ryb w j. Rogóźno

Koleżanki i Koledzy
Przyszło nam przeżywać utrudnienia jakie przyniosła epidemia koronowirusa. Szereg zakazów nie pozwala swobodnie dysponować swoim czasem, przemieszczać się, uprawiać swoje hobby. Ze względu na rozwijającą się epidemię nie wiemy kiedy te zakazy się skończą. Mamy nadzieję, że tydzień poświąteczny będzie tym ostatnim, gdzie będzie obowiązywał zakaz wędkowania.
Dlatego, coraz częściej, otrzymuję od Kolegów telefony z pytaniem, w jaki sposób nabyć licencję na połów ryb w jeziorze Rogóźno. Ponieważ administrator ze względu na epidemię zamknął Ośrodek Sportów Wędkarskich w Rogóźnie do odwołania, nie ma możliwości jej bezpośredniego wykupienia. Rozumiemy decyzję administratora i wychodzimy do Was z inicjatywą zdalnego wykupienia licencji.
Jak to ma wyglądać?
Na adres mailowy spayker.marek@gmail.com wysyłamy skan opłaconej składki członkowskiej w PZW na 2020 rok i Karty Wędkarskiej /jej wewnętrzna zawartość / oraz jej numer. Po otrzymaniu tych danych i zaksięgowaniu opłaty za licencje w kwocie 100 zł, wpłaconej na konto bankowe w BGŻ 25 2030 0045 1110 0000 0232 2320 z tytułem opłaty licencja Imię Nazwisko, otrzymacie zeskanowaną waszą licencję, z jej numerem, nazwiskiem wędkarza i nazwą macierzystego koła. Ten tymczasowy dokument będzie do wymiany po zakończeniu obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronowirusa. Przy wymianie tymczasowej licencji otrzymacie również przygotowany przez koło Regulamin Łowiska Licencyjnego.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Którą z wymienionych metod zmniejszenia populacji sumika karłowatego uważasz za najlepszą:
Odłów sprzętem rybackim
Odłów poprzez dodatkowe zawody wędkarskie
Odłów poprzez konkurs "Sumik ponad wszystko"
Niszczenie gniazd sumika poprzez odłów wylęgu
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin